Proje Dersleri

Proje Dersleri

Kidzania – Proje Dersi

Orzax İlaç – Proje Dersi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencilerimiz, Orzax İlaç profesyonellerinin verdiği briefe dayalı olarak sunduğu kampanya çalışmalarıyla kurumsal iletişim ve pazarlama becerilerini geliştirdi. Yaratıcı fikirlerini başarılı sunumlarıyla desteklerken, sağlık sektöründeki gerçek projelerde deneyim kazanarak mezuniyetlerine adım atmadan önce sektörel deneyim elde etme imkanı buldular.

DeFacto – Proje Dersi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencilerimiz, DeFacto’nun pazarlama departmanı profesyonellerinden aldıkları briefe dayanarak etkileyici kampanyalarını hazırladılar. Kreatif fikirler ve stratejik yaklaşımla, markanın hedef kitlesine uygun sunumlarıyla dikkat çeken öğrencilerimiz, mezun olmadan önce sektördeki gerçek uygulamaları deneyimleme imkanı buldular.

Python Dili Kodlama Giriş - Algoritmics

E-Ticaret Eğitimi - Ideasoft

Pastavilla - Proje Dersi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 4. sınıf öğrencilerinin proje derslerine iş birliği içerisinde olduğumuz Pastavılla markası dahil olmuştur. Kurumsal İletişim Biriminin verdikleri briefe istinaden öğrencilerimiz, bir ajans gibi takım çalışması ile veya bireysel olarak kampanyalarını hazırlayarak sektör profesyonellerine ve akademisyenlerimize sunumlarını yapmaktadır.

Slazenger - Proje Dersi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 4. Sınıf öğrencilerimizin Proje Dersine dahil olan Slazenger profesyonellerini ağırladık. Verilen briefe istinaden öğrencilerimiz kampanyalarını hazırlayıp, sunumlarını yapacaklar. En başarılı kampanya sahiplerini harika ödüller bekliyor!

Güral Gastro

Aşçılık Bölümü öğrencilerinin proje derslerine iş birliği içerisinde olduğumuz Güral Gastro markası dahil olmuştur. Kurumsal İletişim Biriminin verdikleri briefe istinaden öğrencilerimiz, bir ajans gibi takım çalışması ile veya bireysel olarak kampanyalarını hazırlayarak sektör profesyonellerine ve akademisyenlerimize sunumlarını yapmaktadır.

Sheraton Hotels - Yönetim ve Organizasyon Atölyesi

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Gaye Azami Kurt üniversitemiz İngilizce İşletme Bölümü öğrencileriyle   “Yönetim Süreçleri, Şirketlerin Organizasyon Şemaları, Karar Alma Süreçlerine” ilişkin uygulamaların değerlendirildiği atölye çalışmasında buluştu.

Watsons - CRM ve Mobil Uygulamalar Atölyesi

Watsons Türkiye CRM Kampanyalar Müdürü Tuğba Çişe Sucularlı öğrencilerimizle bir araya gelerek müşteri segmentasyonu, kampanya tasarımı ve yönetimi konusunda atölye   çalışması gerçekleştirdi.

Adforce/Titrifikir - Biraz Ben Biraz Reklam Atölyesi

Reklamcılık Vakfı’nın, yetenekli gençlerin mesleğe adım atmalarını amaçlayan Adforce etkinliğini kampüsümüzde gerçekleştirdik. Ekinlik kapsamında Titrifikir Reklam Ajansı Kurucu Ortağı ve CCO’su Kerem Kanık öğrencilere yaratıcı briefi verdi. Brief doğrultusunda yapılan çalışmalardan en başarılı bulunan ilk üç fikrin sahibi öğrencimiz ajansta stajyer olma şansı yakaladı.

Pınar – Üretici Şef Olmak Atölyesi

“Pınar ile Kısık Ateş Var” etkinliğinde Elif Çıtak ile ‘Üretici Şef Olmak’ konu başlıklı söyleşisi ile tecrübelerini Gastronomi kulübümüzle paylaşırken öğrencilerimizin sorularını da yanıtladı. Söyleşi sonrası ‘Yanık Cheesecake ve Dondurma’ atölye çalışması öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

HD Holding - Ey İk Ne İstiyorsun Bizden Atölyesi

HD Holding İnsan Kaynakları Direktörü Beste Şirin, Pidem İnsan Kaynakları Müdürü Meltem Evci Saka ve Ücretlendirme & Yan Haklar Yöneticisi Simge Saltık Ural öğrencilerin kariyer adımları ile ilgili sorularını cevaplandırdı. İnsan kaynaklarında izlenen süreçler hakkında, iş başvurularında, CV hazırlamada ve mülakatlarda işverenlerin bekledikleri yetkinlikler konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Sohbet esnasında öğrencilerin kendilerini tanımalarına yardımcı olacak bir kişilik testi uygulaması da yapıldı.